Скачать бесплатно шаблоны для Wordpress.
Новые шаблоны DLE 10 на dlepro.ru
تور كنسرت هاي كلهر و رامبرانت در اروپا
Здесь новыешаблоны Joomla
креативные Joomla шаблоны.
Здесь новые шаблоны для dle

کيهان کلهر که قرار است در روزهاي ١٤ تا ١٦ شهريور در تالار وزارت کشور به صحنه برود، روز گذشته از تور اروپاي خود با گروه سه نفره رامبرانت که در کشورهاي گوناگون برگزار شده بود بازگشت.

رامبرانت فرايش، نوازنده ی پيانو و سرپرست رامبرانت تريو، درباره مجموعه کنسرت هايشان مي گويد: ما سال هاست که با هم کار مي کنيم و از اين همکاري بسيار لذت مي بريم. قول مي دهم شما به تماشاي اجرایي متفاوت خواهيد نشست. البته به راحتي نمي توان موسيقي ما را طبقه بندي کرد، اين موسيقي جَز نيست و البته موسيقي کلاسيک هم نيست. اين يک موسيقي ارگانيک است که ما آن را با سازهايمان مي سازيم و نقطه تلاقي اش، بداهه نوازي است.
اين پيانيست که باور دارد موسيقي هاي گوناگون بايد در هم شناور شوند تا بتوان به نتيجه مطلوب رسيد، درباره ی ترکيب کار رامبرانت تريو و کمانچه نوازي کيهان کلهر مي گويد: موسيقي ما ترکيبي است از سنت جَز، موسيقي کلاسيک و موسيقي عربي که عشق به آن از زماني که من در مصر زندگي کردم به دلم افتاد. اين يک زبان موسيقي عميق عاطفي است که غالبا با رويکرد انحصاري آن به پيانو و همين طور کيبوردي (فورته پيانو) که اواخر قرن ١٩ ناپلئون بناپارت به ناصرالدين شاه ايران هديه کرده بوده آذين شده است. در اينجا اين دو جهان دوباره با يکديگر ملاقات مي کنند.
کلهر و رامبرانت تريو در آلمان، بلژيک و همچنين در روز ٢٧ آگوست در شهر اوترخت هلند در فستيوال جَز «اوده موزيک» (Oude Muziek Kazz Festival) روي سن رفتند و در روز ٢٩ سپتامبر در باربيکن سنتر لندن که از معتبرترين سالن هاي کنسرت جهان است، به اجراي قطعات مي پردازند. به جز رامبرانت فرايش (پيانو)، توني اورواتر (کنترباس) و وينسنت پلژر (سازهاي کوبه اي) ديگر اعضاي اين گروه هستند. «نغمه حصار» به زودي اولين آلبوم از همکاري مشترک کيهان کلهر و اين گروه جز هلندي را روانه بازار خواهد کرد. همچنين به دليل استقبال تماشاگران، کنسرت کيهان کلهر و اين گروه در تهران که از سوي رويال هنر پارس به تهيه کنندگي «مجيد عبدي» برگزار مي شود، بار ديگر تمديد شده است.

برگرفته از: روزنامه ی شرق

زیر مجموعه: ساز و نوا   دسته: خبر   منتشر شده در جمعه, 10 شهریور 1396 07:13  Tags: پرینت

دیدگاه خود را بیان کنید

به عنوان میهمان دیدگاه دهید

0
terms and condition.

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

هرگونه کپی برداری بدون مجوز کتبی، مشمول ماده ی 12 فصل سوم قانون جرایم رایانه ای بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نشانی کوتاه این صفحه برای اشتراک گذاری:

http://honarart.com/r3r

نشان درگاه

همه ی حقوق مادی و معنوی از آنِ شرکت راهبران هنر پارسیان می باشد.

طراحی و میزبانی توسط وبتـوک

فرم سنجش دیدگاه

خواهشمند است با در اختيار گزاردن ديدگاه هاى خود، ما را در بهتر كردن كاركرد سايت يارى نماييد.

مسابقه هنرآرت

بخوانید! پاسخ دهید! هدیه بگیرید!

15