Скачать бесплатно шаблоны для Wordpress.
Новые шаблоны DLE 10 на dlepro.ru
ممنوعیت برگزاری کنسرت هایم برداشته شد
Здесь новыешаблоны Joomla
креативные Joomla шаблоны.
Здесь новые шаблоны для dle

مجید درخشانی نزدیک دو سال پیش حکم تبریه خود را دریافت کرده بود، اما در این مدت اجازه ی برگزاری کنسرت در شهرستان‌ها را نداشت، بالاخره مشکل‌ خود را با پیگیری معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ حل کرد. این نوازنده تار با بیان این مطلب که مشکل نداشتن اجازه ی برگزاری کنسرت او در شهرستان‌ها حل شده است، گفت: پس از بازگشتم به ایران برای پیگیری مسئله مجوز کنسرت در استان‌ها به ارشاد مراجعه کردم که گفتند هیچ مشکلی نیست و مواردی که وجود داشت؛ حل شده است.

این آهنگساز در ادامه افزود: از این رو برای برگزاری تور کنسرت‌هایی در استان‌های دیگر اقدام کرده‌ام و منتظر هستم تا اولین مجوز این اجراها را دریافت کنم. با صدور مجوز این تور، می‌توانم کاملا از برطرف شدن مشکل موجود اطمینان حاصل کنم و به اتفاق گروه؛ تور کنسرت‌هایمان را با خیال راحت‌تری به اجرا درآوریم.
وی همچنین گفت: من مشکلی برای دریافت مجوز کنسرت در تهران نداشتم و این ممنوعیت تنها به شهرستان‌ها مربوط می‌شد. ظاهرا آقای سیدهادی حسینی (معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) در مورد مشکل من پرس و جو کرده بود و بعد از پیگیری‌هایش به من گفت که هیچ مشکلی برای صدور مجوز کنسرت‌های شما وجود ندارد و هر جا که مشکلی برایتان ایجاد شد با خود من تماس بگیرید.
مجید درخشانی گفت: در این مدت؛ وقتی برای دریافت مجوز کنسرت به اداره ارشاد هر شهرستانی مراجعه می‌کردیم بلافاصله به ما می‌گفتند به دلیل وجود نامه‌ای که شما را ممنوع الفعالیت معرفی کرده؛ نمی‌توانیم مجوزی صادر کنیم؛ اما این‌بار در هیچ یک از اداره‌های ارشاد استان‌ها چنین چیزی به دوستان ما نگفته‌اند. به هر حال امیدهایی برایمان به وجود آمده و آقای حسینی نیز به ما گفت که استعلام‌های لازم را گرفته‌ام و شما با خیال راحت می‌توانید به فعالیت‌هایتان بپردازید.
این موسیقیدان در ادامه افزد: همکاران من حتی وقتی به حراست ارشاد تهران هم مراجعه کردند به آنها گفتند مشکل خاصی وجود ندارد. البته ما برنامه‌های‌مان برای آذر ماه امسال برنامه‌ریزی شده تا زمان مناسبی برای آماده‌سازی قطعات‌مان پیش رو داشته باشیم و امیدوارم به زودی با دریافت اولین مجوز در این زمینه خبرهای خوشی را
بشنویم.
وی گفت: در حال حاضر گروه مشغول تمرین است. ما بیشتر روی کارهای گروه‌نوازی متمرکز شده‌ایم و این امکان وجود دارد که کنسرت‌ها را با همراهی دو یا سه خواننده روی صحنه ببریم. درخشانی در مورد دلیل اصلی ممنوعیت الفعالیت در شهرستان‌ها گفت: نامه‌ای از حراست کل وزارت ارشاد اسلامی به تمام اداره‌های ارشاد استان‌ها در مورد ممنوعیت برگزاری کنسرت های من داده بودند به همین دلیل به ارشاد هر استانی مراجعه می‌کردیم بلافاصله با پاسخ منفی مسئولان مواجه می‌شدیم. بعد از صدور حکم تبرئه من، هیچ دستوری برای لغو این نامه به استان‌ها ارسال نشده بود برای همین ما مدام با در بسته روبه رو می‌شدیم. سال گذشته نیز با اینکه ارشاد تهران می‌گفت مشکلی وجود ندارد اما در شهرستان‌ها باز به همین نامه استناد می‌شد.

برگرفته از: خبرگزاری ایلنا

زیر مجموعه: ساز و نوا   دسته: گزارش   منتشر شده در دوشنبه, 05 تیر 1396 09:02  Tags: پرینت

دیدگاه خود را بیان کنید

به عنوان میهمان دیدگاه دهید

0
terms and condition.

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

هرگونه کپی برداری بدون مجوز کتبی، مشمول ماده ی 12 فصل سوم قانون جرایم رایانه ای بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

نشانی کوتاه این صفحه برای اشتراک گذاری:

http://honarart.com/rp6

نشان درگاه

همه ی حقوق مادی و معنوی از آنِ شرکت راهبران هنر پارسیان می باشد.

طراحی و میزبانی توسط وبتـوک

فرم سنجش دیدگاه

خواهشمند است با در اختيار گزاردن ديدگاه هاى خود، ما را در بهتر كردن كاركرد سايت يارى نماييد.

مسابقه هنرآرت

بخوانید! پاسخ دهید! هدیه بگیرید!

15